Foton Enerjisi Hakkında Bilgiler Dünyada Foton Enerjisinin Etkisi

S: Foton enerjisi tüm Dünya planında istikrarlı mı yoksa foton seviyelerinin daha yüksek veya daha düşük olduğu bölgeler var mı

KIRAEL: Tüm dünyada istikrarlıdır. Dünya planı fotondan 3.22 seviyesinde geçtiği zaman, foton seviyesi Dünya planında bir yerden diğer yere değişmez.

S: Foton enerjisi depremleri, volkamik patlamaları ve diğer Yerküre değişimlerini etkiler mi? KIRAEL: Bu Dünya planındaki bir birey olarak siz, dev bir bilinç planı olan Dünya Ana’nın fotondan geçişiyle karşılaştırınca, fotondan hızla ve daha az stresle geçersiniz. Dünya Ana fotondan çok daha yavaş geçer ve fotondan çok daha dramatik olarak etkilenir.

Foton enerjisi Dünya Ana’nın patlamalarını, onları şiddetlendirerek etkiler. Fotonun yüksek veya düşük olması önemli değildir. Foton seviyesinin ne olduğu önemli değildir, eğer volkanik püskürme gerçekleşirse, foton enerjisi patlama bölgesine çekilir ve onun etrafında güçlenir, artar. Eğer bir volkanın patlama bölgesindeki foton enerjisini ölçseydiniz, o bölgenin dışında olandan iki veya üç kat fazla olurdu. Foton patlamanın nerede gerçekleşeceğini bilir ve volkana yardımcı olur. Foton yargılamaz. Yaratıcı adına dengeye ulaşması için volkanik patlamalara foton enerjisi ekler.

Eğer bir kasırganın gözüne (merkezine) gidebilseydiniz, orası neredeyse foton enerjisiyle tamamen doygunluğa ulaşmıştır. Foton o akışa girer ve o patlayana ve o kasırganın gözünü salıverene kadar orada kalır. Bu gerçekleştiğinde, kasırga durur.

Depremlerle ilgili yerlerde, foton merkez üssünde onların etkisini artırır. Kollektif düşünceniz enerjiyi yeniden yönlendirebilir, böylece depremler etki kürenizden uzakta gerçekleşir. Depremlerin gerçekleşmekte olduğu yerlere bakın. Los Angeles’taki insanlar sadece deprem olmasını istemedikleri için uzun zamandır orada deprem olmaması mümkün olabilir mi? Bu doğrudur. Onların düşünceleri ve bu düşüncelere koydukları tutkunun etkisi vardır.

Los Angeles’ın insanlarının bu patlamaları bir an için kendilerinden uzakta tutacak kadar depremlerle yeterince geçmiş deneyimi oldu. Eğer onlar deprem istemiyorlarsa, orada deprem olmayacaktır; ancak başka bir yerde olmak zorundadır. Bu nedenle depremler insanların depremlere, fotona, spiritüaliteye vs daha az odaklandıkları bölgelerde gerçekleşmekte.

Eğer Los Angeles’ın insanları hallerinden memnun iseler, oradaki fay hatları bazı geçiş aktiviteleri deneyimler. Sadece dua ederek bu depremleri yolunuzdan uzaklaştırabileceğinizi düşünerek o kadar kibirli olmayın. Yapabilirsiniz, ama yeterince güçlü olduğunuzu sanmıyorum.S: Fotonun Dünya Ana’nın bedenini etkilemesi ve bizim bedenlerimizi etkilemesi arasında benzerlikler var mı?
KIRAEL: Sizin bedeniniz Dünya Ana’nın bedenine çok benzer. Dünya Ana yeterince fotona sahip olmadığı zaman, patlar ve bu, iyileşme için denge yaratmak üzere ona foton çeker. Eğer Dünya Ana başka şekillerde foton çekebilseydi, çok daha yüksek seviyede daha ileri şifa şansı yaratırdı. Başka hangi şekillerde Dünya Ana foton getirebilir? Eğer ona ışık göndererek ve ona sevgiyle davranarak ona hürmet ederseniz, gereksinimi olan fotonu alabilir. Bu, onun ormanlarını katletmemek, sularını kirletmemek, savaşlar yaratmamak ve onun dengesini negatif şekilde etkileyen başka aktivitelerle uğraşmamak anlamına gelir. Dünya Ana hayal edemeyeceğiniz şekillerde iyileşirdi.

İnsan bedeni ağrı deneyimlediği zaman, bunun nedeni bedeninizde yeterli fotona sahip olmamanızdır. O ağrı patlar ve dengenizi bozar, bu nedenle prana nefesi uygulamalı ve foton solumalısınız. Tüm bedeninizde sevgiyi ve ışığı hissedersiniz. Eğer prana solursanız ve bu yolculuğa foton getirirseniz, bugün dün olduğunuzdan çok daha iyi olursunuz. Eğer prana nefesi uygular ve ölürseniz, bunun nedeni ölmenin sizin seçiminiz olmasıdır. Eğer prana nefesi uygulamadıysanız, o günden birkaç gün önce veya hatta birkaç yıl önce ölebilirdiniz. Bedeninizin foton ile biraz daha uzun süre dayanacağını garanti ederim.
Üç Günlük Karanlık Sırasında Foton Seviyeleri


S: Karanlık günleri tetikleyecek olan foton enerjisi seviyesi nedir?KIRAEL: Üç günlük karanlık başladığı zaman foton seviyesi 1’de olacak ve üç günlük karanlık sona erdiği zaman, foton seviyesi 9’da olacak. Dünya foton kuşağına tamamen girdiği zaman, foton enerjisi 1’e inecek, çünkü tüm üç boyutlu enerjileri emecek. Bu kötü görünüyor, ama aslında iyidir. Foton Dünya’nın enerji kalıbını emecek. Bu gerçekleştiği zaman, bilinçsiz hale geldiğinizi hissedeceksiniz. Uyuyakalacaksınız ve üç günlük karanlığın farkında olmayacaksınız ve her şey o zaman sırasında gerçekleşecek.

Bedeniniz, Lemurya nümerolojisini yansıtacak olan o üç gün boyunca dramatik bir yolculuk deneyimleyecek. Önce, Yaratıcı’nın sevgisini (1) hissedeceksiniz, sonra her şeyi dengeledikten (2) sonra uykuya dalacaksınız ve bu üç boyutlu yolculuktan çıkmanın temeli olarak gerçeği, güveni ve tutkuyu kullanacaksınız (3). İkinci gün, DNA’nız sihirli bir şekilde dördüncü ışığa getirilecek ve iki tane yerine dört iplikçiğe sahip olacaksınız (4) ve uykuya daldığınızda hissettiğiniz sevgi daha kuvvetli şekilde oyuna girecek (5). Sonra tüm üstatlarla karşılaşacaksınız (6). Bundan sonra, sonraki aşamaya geçeceksiniz (7), galaktik enerjiler tüm bu yolculuk boyunca size yardımcı olmak için mevcut olduklarında (8), böylece üçüncü gün tamamlanabilirsiniz ve yeni bir dünyaya uyanabilirsiniz (9).

O üç gün güzel olacak. Uyandığınız zaman, daha iyisine değişmiş olacaksınız. Bazılarınız üç günden daha fazla uyuyacaksınız, çünkü artan foton seviyelerinden geçmeniz biraz daha uzun sürecek, ama bu pekaladır, çünkü sevgi içinde uyanacaksınız. Eğer Şimdide bu olay için hazırlanmak isterseniz, 5’in dengesini – ruhunu, sevgi enerjisini arayın. Ne kadar çok dengelenirseniz, o üç gün boyunca bedeninizdeki değişimler daha az stresli olacaktır.


Manyetik Alanlar ve Güneş Patlamaları ile Foton Etkileşimi

S: Foton enerjisinin Dünya’nın manyetik kuvvet alanını hızla zayıflattığını söyledin. O ayrıca üçüncü boyuta ait kalıplarımızı ve perdeleri değiştirir mi?


KIRAEL: İnsan bedeni sürecindeki manyetik kuvvet yerçekimi olarak adlandırılır. Üçüncü boyut şu anda aşamalı olarak bitiyor, böylece sizin üçüncü boyut bedeniniz aşamalı olarak sona erecek. Prana nefesi uygulamaya devam etmelisiniz, çünkü henüz bu boyutun dışında değilsiniz. Foton enerjisi, siz üçüncü boyuttan gidene kadar bedeninizi devam ettirecek ve kuvvetlendirecek. Bugün söylediğimden başka bir şey elde almadıysanız, bilin ki eğer dördüncü ışığı almak istiyorsanız, foton enerjisini kullanmak zorunda olacaksınız.S: Bilim adamları 2011’de güneş patlaması aktivitesinde bir zirve bekliyor. Büyük güneş patlamaları foton enerjisiyle nasıl etkileşir?

KIRAEL: Güneş parlamaları püskürdüğü zaman, bunlar patlamaya benzer. Gidebilecekleri kadar uzağa giderler – güneşten en az 100 mil uzağa, sonra gaz tükenir ve sönerler. Güneş parlaması her olduğunda, bir öncekinden daha uzağa gider, güneşin gazlarının bir kısmını kendisiyle götürür. Foton enerjisi içeri girer ve o enerjiyi güneşe geri süpürür, parlamanın bıraktığı deliği doldurur. Foton enerjisi güneşin atmosferinde bile sönmez.

Dünya planınızda belirli etkisi olan bu güneş patlamalarını durdurabilirsiniz. Etki o kadar büyük değildir, onu burada Dünya planında hissedebilirsiniz, ama Dünya planını çevreleyen enerji bu patlamalardan iyi olmayan bir şekilde etkilenir. Bazı insanlar bu güneş patlamalarına dikkat etmeye başlıyor ve bu sizin için fark yaratacak. Güneş patlamalarının etkisini azaltmak için Dünya planı etrafında foton enerjisini güçlendirebilir, artırabilirsiniz. Prana nefesi aldığınız ve fotonu atmosfere üflediğiniz zaman, güneş patlaması aktivitesini etkilersiniz. Dua ve meditasyon da yardımcıdır.